Login sisse

ATV
Safari

ATV
Safari

Osta voucher

Müügitingimused

1. Müügitingimused
Käesolevad Alfei OÜ e-poe müügitingimused kehtivad ATVestonia.ee e-poest ostmisel internetiaadressilt https://www.atvestonia.ee. Kauba müüja on Alfei OÜ (edaspidi: müüja), aadress Kalevipoja poik 2-47 Tallinn 13614, registrikood, 12461887 tel 56235901, e-posti aadress info@atvestonia.ee. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel ATVestonia.ee e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

2. Kuidas osta?

2.1.Klient lisab valitud tooted ostukorvi.
2.2.Pärast toodete välja valimist ja ostukorvi lisamist esita tellimus. Tellimuse vormistamiseks täidab klient paki kohale toimetamiseks vajalikud andmed. Enne tellimuse esitamist kontrolli kindlasti kõikide andmete õigsust.
2.4.Arve saad tasuda, pangaülekandega ja krediitkaardiga
2.5.Kõik hinnad ATVestonia.ee e-poes sisaldavad käibemaksu 20%
2.6.Hinnad on kuvatud eurodes (EUR, €).
2.7.Tellimuse täitmist alustatakse pärast ülekande laekumist ALFEI OÜ pangaarvele.

3.Makseviisid

Pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:
3.1 Pangalingid
Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop pank. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile ning toimige vastavalt juhistele.
3.1.1 Pangalingi ja krediitkaardi maksete teostamine toimub Maksekeskuse AS turvalises maksekeskkonnas väljaspool ATVestonia.ee e-poodi. Seoses sellega puudub ATVestonia.ee e-poel ligipääs kliendi panga- või krediitkaardiandmetele.
3.1.2 Pärast ostu eest tasumist ära unusta internetipanga lehelt vajutada nupule „Tagasi kaupmehe juurde”, misjärel suunatakse Sind tagasi ATVestonia.ee e-poe lehele ning kuvatakse ekraanil tellimuse kinnitus.
3.1.3 Pärast edukat makse sooritamist saadetakse Sinu poolt tellimuses märgitud e-posti aadressile tellimuse kinnitus arve ja vautser.
4. Tellimuse täitmine
4.1. Surfshop.ee asub kliendi tellimust täitma koheselt peale tellimuse kinnitamist, kui pangalt on saabunud kinnitus kliendi poolt sooritatud makse teostamise kohta.
4.2. Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest Müüja arvelduskontole
4.3. Müüjal on õigus tellimuse täitmisest loobuda, kui tellimuse täitmine osutub müüjast sõltumatutel asjaoludel võimatuks või oluliselt raskendatuks (nt toode on läbi müüdud ning antud artikli tootmine on lõpetatud).
4.4. Tellimuse täitmise loobumisest informeerib müüja klienti koheselt e-posti või telefoni teel. Tellimuse täitmisest loobumisel tagastab müüja kolme (3) tööpäeva jooksul kliendi poolt tasutud müügihinna. Tellimuse täitmisest loobumisel ei vastuta müüja kliendile või kolmandatele isikutele tellimuse täitmisest loobumisega tekkiva kahju eest.

5. Kauba kättetoimetamine

1. Vautcher ja arve tuleb teie e-mailiga

6.Kauba tagastamine, lepingust taganemine ja tagasimaksed
6.1. Kliendil on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest
6.2. Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul alates ostu sooritamisest.
6.5.Juhul, kui klient on tehingust taganenud, tagastab müüja kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

7.Küpsiste kasutamine
7.1.E-pood kasutab küpsiseid. Küpsis on pisike tekstifail, mille veebilehitseja salvestab automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient e-poodi kasutab, eesmärgiga pakkuda kliendile paremat kasutajakogemust.
7.2.E-poes kasutatakse järgmisi küpsiseid:
7.2.1.seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada e-poe kasutamist
7.2.2.püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid e-poes;
7.2.3.esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kliendile sobilikku reklaami ja pakkumisi;
7.2.4.kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.
7.3. Klient võib oma seadmetesse salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi e-pood plaanipäraselt töötada ja/või osad funktsionaalsused ei pruugi olla kliendile kättesaadavad.

8. Tellimistingimuste ja hinnakirja muudatused
8.1. ALFEI OÜ-l on õigus käesolevaid tingimusi ja hinnakirju muuta ning täiendada. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused kuvatakse www.atvestonia.ee lehel. Kui tellimus on esitatud enne tingmuste ja hinnakirja muudatusi, siis kohaldatakse Tellijale tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi ja hinnakirja.